Trabzonspor Şampiyonluk Şansı

Trabzonspor Şampiyonluk Şansı

Ülkemizin şampiyonluk yaşayan ender takımlarından biriside Trabzonspor kulübüdür. İstanbul takımlarının dışında şampiyonluk yaşama başarısına ulaşmış ilk takım Trabzonspor takımıdır. Takım şehrin tam bir futbol kenti olmasından dolayı yıllardır önceden yaşamış oldukları şampiyonlukları bir kez daha görmenin hayalini kurmaktadır. 2019-2020 sezonu içerisinde Trabzonspor şampiyonluk yarışı içerisindeki en güçlü adaylar arasında yer almaktadır.

 

Trabzonspor ve Kalan Müsabakaları

24.Hafta itibariyle Trabzonspor, ÇAYKUR Rize spor karşısında almış olduğu 5-2 lik galibiyetle birlikte maç fazlası ile liderlik koltuğuna oturmuş görünüyor. Takımın bu haftaya kadar olan gidişatının iyi olmasının yanı sıra kalan maçlardaki gösterecekleri performans da oldukça merak ediliyor.

24 .Hafta Gaziantep FK- Trabzonspor

25. Hafta Yeni Malatya- Trabzonspor

26. Hafta Trabzonspor-Başakşehir

27. Hafta Göztepe- Trabzonspor

28. Hafta Alanyaspor- Trabzonspor

29. Hafta Trabzonspor-Ankaragücü

30. Hafta Galatasaray- Trabzonspor

31. Hafta Trabzonspor- Antalyaspor

32. Hafta Denizlispor- Trabzonspor

33. Hafta Trabzonspor- Konyaspor

34. Hafta Kayserispor- Trabzonspor

 

Kent şimdiden şampiyonluk şarkıları söylemeye hazırlanırken kurmuş olduğu oldukça kaliteli kadro ile bunu hakkettiğini diğer takım taraftarları d yüksek sesle seslendirmeye başladı. Anadolu kulüplerinden birisinin şampiyon olmasını isteyen oldukça fazla sayıda diğer takım taraftarları da bulunuyor.

 

Bu makalezevk? Bültenimize katılarak haberdar olun!:

Yorumlar

Yorum göndermek için oturum açmış olmalısınız.

yazar hakkında