Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Kendini Karantinaya Aldı

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Kendini Karantinaya Aldı

Cem Yılmaz 2018 senesinde Defne Samyeli ile çok konuşulan bir ilişkiye başlamıştı. Bir çocuk babası olan Cem Yılmaz’ın bu ayrılık sonrasında da magazin gündeminden düşmemesi dikkatleri çekti. Cem Yılmaz yaklaşık iki senelik bu birlikteliğini bitirmesinin ardından hiç tahmin edilmeyen bir güzellikle görüntülenmeye başladı. Özellikle de Defne Samyeli ile olan ilişkisini destekleyen bu kişi uzun süre magazin programlarında konuşuldu.

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Karantinada

Serenay Sarıkaya ile kısa zaman önce birlikteliği başlayan Cem Yılmaz, Defne Samyeli’yi takipten çıkardı. Tüm bu olaylar üzerinde Defne Samyeli’nin “Konduramıyorum” açıklamaları da günlerce konuşuldu. Tüm bunlardan sonra güzel bir şekilde ilişkisini yaşamak isteyen Cem Yılmaz’ın karşısına korona virüsü engeli çıktı.

Korona virüsünün Türkiye’de görülmeye başlanmasıyla birlikte Cem Yılmaz sevgilisi Serenay Sarıkaya ile birlikte kendi evinde karantina başlattı. Henüz daha kısa zaman önce birlikte ilk kez görüntülenen çiftin bu haberle birlikte ilişkilerini pekiştirdikleri de konuşulan haberler arasında.

Serenay Sarıkaya’da oldukça konuşulan bir ilişkisini bitirmesi üzerine çok sayıda iş adamı ve ünlüden birliktelik teklifi aldığını iddia etmişti. Fakat ünlü güzel Cem Yılmaz’ı tercih etmiş ve birlikte kamera karşısına çıktıklarında ne kadar mutlu olduklarını gülücükler saçarak hemen herkese göstermişlerdi. Oldukça konuşulan bu ilişki kameraların görüntülemesi ile de resmiyete dökülmüş oldu.

 

Bu makalezevk? Bültenimize katılarak haberdar olun!:

Yorumlar

Yorum göndermek için oturum açmış olmalısınız.

yazar hakkında