Korona Virüsü Yayılırken Hava Almaya Çıkan Ünlüler

Korona Virüsü Yayılırken Hava Almaya Çıkan Ünlüler

Korona virüsünün Türkiye’de durmadan yayılması ve vaka sayısının her gün neredeyse iki katına çıka çıka katlanması ile pek çok kişi korona virüsüne yakalanmaktan korkuyor. Bunun için maske, eldiven, dezenfektan gibi önlemler alan halk yine de tedirginlik yaşıyor ve sokağa çıkma yasağı olmamasına rağmen sokağa çıkmayın çağrısına uyarak kendilerini evlerinde karantinaya alıyor. Korona virüsü, bu kadar hızlı ve etkili şekilde yayılırken buna rağmen kurallara meydan okurcasına dışarı çıkan ve bunu normalleştiren tanınmış sanatçılar mevcut.

Korona Sürecinde Kimler Dışarı Çıktı?

Koronanın Türkiye’ye gelmesiyle birlikte önlem alan halka karşın bu süreçte bile dışarı yürüyüş amacıyla çıkan ve bunu sakıncalı görmediğini programlarda belirten çok sayıda ünlü mevcut. Ünlülerin bir kısmı evde kal akımı ile evde fotoğraf ve videolarını paylaşırken bir kısmı da dışarı çıkmakta bir sakınca görmediğini ve yürüyüşe dahi dışarı çıkabileceğini söyledi.

Murat Boz, sosyal medya üzerinde bir video kaydederek korona virüsü için önlem alındığı süreçte dışarı çıkılabileceğini ve kişilerin kendisini koruduğunda bir şey olmayacağını takipçileri ile paylaştı.

Hülya Avşar sabah sahil kenarında yürüyüş yaparken magazin kameralarına yakalandı. Bu şekilde objektiflere yürüyüş yapmayı sakıncalı bulmadığını söyledi. Konuşma esnasında öksürmesi kendisini güldürse de çok sayıda kişiden dikkatsiz olduğuna dair olumsuz anlamda pek çok eleştiri aldı. Bu eleştirilere de gülümseyerek cevap verdi.

Bu makalezevk? Bültenimize katılarak haberdar olun!:

Yorumlar

Yorum göndermek için oturum açmış olmalısınız.

yazar hakkında