Kadir Doğulu Virüs Sebebiyle Eşinin Yanına Koştu

Kadir Doğulu Virüs Sebebiyle Eşinin Yanına Koştu

Korona virüsünün Türkiye’de görülmesinin ardından herkesi büyük bir panik kapladı. Fakat pek çok dizinin çekimi kısa bir süre daha devam etti. Bu dizi çekimleri esnasında pek çok kişinin aynı ortamda bulunması, ekibin sürekli farklı ortamlarla teması gibi sebeplerle korona virüsünün yayılma ihtimali çok yüksekti. Buna karşın çekimlerin durdurulması istendi. Bu süreç atlatılıncaya kadar pek çok çekim durduruldu ve daha sonrasında devam etmek üzere anlaşıldı. Buna ek olarak farklı illerde olan Kadir Doğulu ve eşi Neslihan Atagül’ü de bir korku sardı.

Kadir Doğulu Eşinin Yanına Gitti

Virüsün her geçen gün biraz daha yayılması ve buna ek olarak dizi çekimlerinin devam etmesiyle Muğla’da çekilen Sefirin Kızı dizisinin baş rollerinden biri olan Neslihan Atagül için eşi Kadir Doğulu oldukça tedirgin oldu. Bu virüs olayının patlak vermesiyle birlikte hemen eşinin yanına koşan Kadir Doğulu onu bir an olsun yalnız bırakması. Buna ek olarak sosyal medya hesaplarında paylaştıkları mutluluk pozları ile virüste de beraber oldukları mesajını vererek hayranlarının yüzüne gülücükler saçtılar.

Kadir Doğulu, Muğla’da en azından virüs bitene kadar kalacaklarını ve kendilerini maksimum seviyede bu virüsten koruyacaklarını duyurdu. Ayrıca eşiyle çok güzel kareler paylaşan Kadir Doğulu, diğer kişilerin de bu önemli süreçte evde kalması ve tehlikeden korunması gerektiği mesajını verdi.

Bu makalezevk? Bültenimize katılarak haberdar olun!:

Yorumlar

Yorum göndermek için oturum açmış olmalısınız.

yazar hakkında