Hacı Sabancı’dan Takipçisine Gönderme

Hacı Sabancı’dan Takipçisine Gönderme

Ülkenin korona virüsü ile çalkalandığı son dönemlerde özellikle altmış beş yaş ve üzeri kişiler başta olmak üzere hemen herkese evde kalın, dışarı çıkmayın çağrısı yapıldı. Bu çağrının ardından ise gözler ünlülere çevrildi. Pek çok ünlü evde mutluyum fotoğrafları ile diğer ünlüleri ve halkı evde kalmaya, evde zaman geçirmeye davet etti. Buna ek olarak yine pek çok ünlünün sorumsuzca dışarı çıkması ve hem kendi sağlığını hem de halkın sağlığını tehlikeye atması gündem oldu.

Korona Virüsü Sosyal Medyada

Sosyal medyada en çok takipçisi olan kitle ünlü kitledir. Bu kitle takipçilerine pek çok reklam yapabilir veya başarılı kampanyalar başlatabilir. Bunun farkında olan ünlüler de korona virüsü ile mücadele konusunda paylaşımlar yapmakta, evdeyiz ve mutluyuz paylaşımları ile de diğerlerini de karantinaya davet etmektedirler.

Korona sürecine damga vuran en iyi fotoğraflardan bir tanesi de Hacı Sabancı’nın yalı içerisinde iskelede çekmiş olduğu bisiklet üzerindeki bir fotoğraf. Bu fotoğraf diğer kişiler tarafından ilk bakışta sahilde geziyormuş gibi bir izlenim bırakmış ve bir takipçisinden “Devlet ısrarla evde kalın çağrısı yapıyor, buna rağmen spor bahanesi ile sorumsuzca geziyorsunuz!” şeklinde yorum aldı. Buna karşılık Hacı Sabancı “Sakin ol şampiyon… Evdeyim” yazarak takipçisine iskelenin yalı sınırları içerisinde olduğunu hatırlattı. Bu yorum ve yanıt çok sayıda kişinin dikkatini çekti.

Bu makalezevk? Bültenimize katılarak haberdar olun!:

Yorumlar

Yorum göndermek için oturum açmış olmalısınız.

yazar hakkında