Football Manager Tutkunlarına İlaç Gibi Haber

Football Manager Tutkunlarına İlaç Gibi Haber

Korona virüs salgını nedeniyle şimdiye kadar çekilen salgın filmlerinin gerçek olduğu dünyamızda alınması gereken en önemli tedbirlerden birisi de evde kalmak.  İlk başta evde kalmak zorunda kalan spor tutkunlarına ve oyun severler ilaç gibi haber Football Manager’ dan geldi. En ünlü teknik direktörlük oyunu olan Football Manager 2020 sürümü belli bir süre ücretsiz olacak şekilde herkes tarafından rahatça oynanabilecek.

Football Manager 2020 oyununun ücretsiz olarak oynanabilmesi için oyunun web sitesine girmeniz ve steam hesabının olması gerekmektedir. Sonrasında ise yapmanız gereken tek şey Football Manager 2020 oyununun zevkine varmaktır. Yeni versiyonun çıkmasıyla birlikte Football Manager 2020 oyunu sadece 25 Mart 2020 tarihine kadar ücretsiz oynanabilecek sonrasında ise oyun oynamak isteyenlerin yeni versiyonu satın almaları gerekecek.

Her yeni gün üzücü bir haberin alındığı, tüm organizasyonların iptal edildiği gününüzde oyun dünyasından sevindirici haberlerin gelmesi evde kalmak zorunda kalan oyun sever ve futbol severlerin az da olsa içini rahatlattı.

Football Manager oyunu ilk olarak 2004 senesinde futbol menajerlik oyunu olarak oyun dünyasındaki yerini aldı. Kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun çıktığı yıl olan 2004 senesinden 2017 senesine kadar her yıl kendini güncelleyerek oyun severleri memnun etmeyi başardı. Football Manager 2020 versiyonunun ise zamanlamasının salgın günlerinde olması evde canı sıkılanlara ilaç gibi geldi.

Bu makalezevk? Bültenimize katılarak haberdar olun!:

Yorumlar

Yorum göndermek için oturum açmış olmalısınız.

yazar hakkında