Fatih Terim Lige Ara Verildiğinde De Boş Durmuyor

Fatih Terim Lige Ara Verildiğinde De Boş Durmuyor

Fatih Terim, Galatasaray’ın uzun yıllardan beri teknik direktörlüğünü yapmış ve buna ek olarak da Milli Takım gibi pek çok takımın teknik direktörlüğü ile tecrübesine tecrübe katmış bir teknik adamdır. Bunun dışında Korona Virüsü Türkiye’de kendini gösterdiği dönemden beri maçların iptal edilmesi ve kişilerin can güvenliğinin sağlanması için mücadele etmiştir. Maçların ertelendiği bu dönemde ise evinden de olsa teknik direktörü olduğu Galatasaray için çalışmalarını sürdürmektedir.

Galatasaray’ın Evde Hazırlanışları

Fatih Terim, Galatasaray’ın büyümesinde ve şampiyonluklarında büyük emek sahibi bir takım yöneticisidir. Yıllardır bu takıma gönül verdiği için ara veya tatil demeden durmaksızın yine takım için çalışmaktadır. Korona virüsü nedeniyle özellikle transfer konusunu derinlemesine araştırmakta ve üzerinde durmaktadır.

Spor ve futbol konusunda çok istikrarlı devam eden Fatih Terim, takım için savunma oyuncusu bakmaktaymış. Bunun için farklı takımların savunmalarının incelemesini de evden yaptığı biliniyor.

Galatasaray’ın transfer için bu dönem ayırdığı bütçe de yirmi beş milyon dolar. Bu dudak uçuklatan rakam ile takımda ihtiyaç duyulan oyuncuların temin edilmesi bekleniyor. Özellikle Fatih Terim’in lige ara verilen böyle günlerde durmaksızın transfer gelişmelerini takip ettiği ve takımın eksiklerini gidermek  adına böyle bir fırsatı değerlendirdiği tahmin edilmekte. Bu süreç için lige ara verilmesi durumundan Galatasaraylı taraftarlar oldukça memnun ve transferler için de heyecanlı.

Bu makalezevk? Bültenimize katılarak haberdar olun!:

Yorumlar

Yorum göndermek için oturum açmış olmalısınız.

yazar hakkında