Defne Samyeli Ev Sahibi İle Mahkemelik Oldu

Defne Samyeli Ev Sahibi İle Mahkemelik Oldu

İki sene önce Cem Yılmaz ile aşk yaşamaya başlayan ve ilişkisi ile isminden sıkça bahsettiren Defne Samyeli, yakın zamanda kirasını ödeyemediği gerekçesi ile ev sahibiyle mahkemelik oldu. Yaşadığı olaylarla gündemden düşmeyen, aksine her gün hakkında ayrı konuda bir haber çıkan Defne Samyeli yakın zamanda da ev sahibi ile mahkemelik olmasının öğrenilmesiyle tekrardan gündeme düştü.

Defne Samyeli Kimdir?

Defne Samyeli Boğaziçi Üniversitesi Kimya Fakültesi mezunu, bir dönemin başarılı sunucularından ve aynı zamanda basit işlerdeki modellerinden bir tanesidir. Özellikle son iki yıldır hem kızları ile hem de Cem Yılmaz ile olan ilişkisiyle sıklıkla gündeme gelmektedir. Ayrılığı bile olaylı olan güzel sunucu ayrılığından sonra Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya birlikteliği için konduramıyorum yorumlarını yaparak gündeme gelmiştir.

Defne Samyeli Neden Mahkemelik Oldu?

Son günlerde Defne Samyeli’nin magazin programlarında gündeme gelmesinin başka bir sebebi de ev sahibi ile kirayı ödeyemediği gerekçesiyle mahkemelik olması. Bunun hakkında güzel sunucu “Kirayı Türk lirası olarak mı yoksa döviz olarak mı vereceğimizi çözemedik, mahkemeler bunun içindir” açıklamalarını yaptı. Yaptığı açıklamada kirayı ödeyememe gibi bir durumun söz konusu olmadığını, sadece kiranın nasıl ödeneceği konusunda bir anlaşmazlıklarının olduğunu belirten Defne Samyeli açıklamalarını burada kesti. Kimin mahkemeyi deşifre ettiği hakkında ise kimsenin bildiği net bir bilgi mevcut değil.

Bu makalezevk? Bültenimize katılarak haberdar olun!:

Yorumlar

Yorum göndermek için oturum açmış olmalısınız.

yazar hakkında