Bülent Ersoy’a Korona Virüsü Pahalıya Patladı

Bülent Ersoy’a Korona Virüsü Pahalıya Patladı

Dünya’da an itibari ile on binden fazla kişinin canını almış olan korona virüsü, Türkiye’ye de geldiği için herkesi oldukça tedirgin ediyor. Kolonya ve dezenfektan stokları tükenmiş durumda. Buna ek olarak maske ve eldivenler de çok hızlı tükeniyor. Bu sebeple herkes evlerinde kuru bakliyat dışında virüsün daha da yayılma ihtimaline karşı kolonya, dezenfektan, maske, eldiven gibi virüse karşı ürünleri depoluyor.

Ünlüler Korona Virüsü için Nasıl Önlem Aldı?

Ünlülerin pek çoğunun bu konudaki tutumu herkesin kendini evinde karantinaya alması ve bu sayede virüsün daha fazla yayılmasını önlemek şeklindedir. Bu konuda oldukça hassas davranan bir ünlü de Bülent Ersoy. Bülent Ersoy virüs konusunda bilinçli davranarak pek çok kişiye örnek olduk fakat bu örnek davranışı ona pahalıya mal oldu.

Bülent Ersoy geçtiğimiz günlerde virüs sebebi ile evini dezenfekte ettirdi. Bu dezenfekte işlemi kendisine tam yirmi beş bin TL’ye gelmiş oldu. Tedbirlerinden sadece biri olan dezenfekte işlemi dışında korona virüsüne yakalanmamak için daha pek çok tedbir aldığını söyleyen Bülent Ersoy, bu konuda hem diğer ünlülere hem de halka örnek olmaya devam ediyor. Aynı zamanda maske kullanımı da ünlü sanatçının ne kadar bilinçli olduğunu gösteriyor. Henüz bir evde kal çağrısı yapmamış olsa da sanatçının dezenfekte işleminden sonra evde kalacağı tahmin ediliyor.

Bu makalezevk? Bültenimize katılarak haberdar olun!:

Yorumlar

Yorum göndermek için oturum açmış olmalısınız.

yazar hakkında